کفش ملی جهانی میشود.

نوشته شده توسط مدیر - 1396/12/9 ...

 یکی از اتفاقات خوبی که اخیرا در گروه صنعتی ملی افتاده ورود کفش ملی به حوزه صادرات است که باید آن را به فال نیک گرفت

. محمدحسین مقیمی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه نگاه ها به کفش ملی در حال تغییر است، گفت: اقدامات خوبی در گروه صنعتی کفش ملی انجام شده است که یکی از آن ها ورود کفش ملی به حوزه صادرات است که باید آن را به فال نیک گرفت.
استاندار تهران با بیان اینکه احیاء نشان های ملی کار اقتصادی بزرگی است، گفت: ما هم به عنوان مسوول، سعی می کنیم موانع توسعه را از سر راه نشان های تجاری برداریم.
مقیمی با ابراز خرسندی از تحولات به وجود آمده در گروه صنعتی کفش ملی، اظهار داشت: هنوز تا نقطه مورد انتظار از نام و نشان کفش ملی فاصله زیادی وجود دارد و این مجموعه باید تلاش های بیشتری داشته باشد.
وی با تاکید بر اهمیت ویژه کفش ملی برای همه ایرانیان، تاکید کرد: رویکرد دولت دوازدهم نسبت به نشان های تجاری باسابقه و قدیمی، رویکرد حمایتی است، به ویژه اینکه نام «کفش ملی» برای ایرانیان بسیار خاطره انگیز است.
مقیمی اظهار داشت: استانداری تهران هر نوع تسهیلاتی که در توان داشته باشد در اختیار کفش ملی قرار می دهد؛ در این مسیر نیاز است کفش ملی نیز برنامه های خود را ارائه کند

خبر بزرگ ویژه فرهنگیان :

مدیرعامل گروه صنعتی ملی گفت: طی تفاهم نامه همکاری با اتحادیه تعاونی‌های مصرف فرهنگیان ایران(اتما)، تا سقف دو میلیون تومان تسهیلات خرید کفش در اختیار فرهنگیان و کارکنان محترم وزارت آموزش و پرورش قرار خواهیم داد.

علی شالباف، مدیرعامل گروه صنعتی ملی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه صنعتی ملی، با ابراز خرسندی از مهیا شدن شرایطی برای خدمت رسانی مستقیم کفش ملی به این قشر خدوم و زحمت کش گفت: برای رفاه بیشتر فرهنگیان عزیز، طرح فروش اقساطی کفش را با همکاری اتما و وزارت آموزش و پرورش اجرا خواهیم کرد.

وی درباره جزییات این طرح گفت: در آستانه نوروز و از ابتدای ماه جاری، تمام فرهنگیان عزیز اعم از شاغلین و بازنشسته ها در سراسر کشور می توانند طبق ضوابط به بیش از ۲۵۰ شعبه کفش ملی در سراسر کشورمراجعه کرده و به صورت اقساطی تا سقف دو میلیون تومان کفش های مورد نیاز خود و خانواده شان را تامین نمایند.

نائب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ملی همچنین تاکید کرد: فرهنگیان عزیز در خرید فروشگاهی خود به هیچ عنوان مبلغی را پرداخت نخواهند کرد بلکه وجه کفش طی شش ماه از فیش حقوقی آنها کسر خواهد شد.

شالباف با بیان اینکه تخفیف ویژه ای را نیز برای این خرید اقساطی در نظر گرفته ایم، گفت: علاوه بر اینکه خرید فرهنگیان به صورت اقساطی محاسبه خواهد شد، این عزیزان از تخفیف دست کم ۱۰ درصدی کفش ملی بر روی همه محصولات برخوردار می شوند.


مدیرعامل گروه صنعتی ملی در ادامه اظهار داشت: کلیه فرهنگیان و کارکنان شاغل و بازنشسته وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور مشمول این طرح خواهند بود.


وی افزود: امیدواریم در راستای مسئولیت های اجتماعی و فرهنگی کفش ملی، بتوانیم با اجرای این گونه طرح ها بیش از پیش گام های موثر و محکمی را برای ارتقاء تولید ملی برداریم..